BRAMKA GARRETT PD6500i

Garrett Magnascanner PD 6500i – bramowy wykrywacz metali do kontroli osób. Nr 1 na Świecie


L.TECH | kontakt – cennik – napisz do nas: info@bezpiecznie.com


bramkowy wykrywacz metali, bramka GARRETT PD6500i
bramkowy wykrywacz metali, bramka GARRETT PD6500i

Garrett Magnascanner PD 6500i jest zaawansowanym technicznie, sterowanym mikroprocesorem bramowym wykrywaczem metalu, o doskonałych parametrach detekcyjnych oraz identyfikacyjnych. Jest uniwersalnym i łatwym w przenoszeniu detektorem bramkowym. W razie konieczności może być obsługiwany zdalnie (np. za pośrednictwem pilota-), a także może być zasilany z baterii akumulatorów.

Posiada on zwiększone i wydłużone pole detekcji, które obejmuje kilka obszarów pionowych i poziomych. PD 6500i może wykryć broń w obrębie 33 odrębnych obszarów lokalizacji. Zwiększona liczba obszarów detekcji znacząco zwiększają przepustowość bramki ( do 60 osób na minutę), precyzyjnie wskazując miejsce wymagające dodatkowego przeszukania. Rozróżnieniu podlegają różne przedmioty niedozwolone, zaś w zależności od wybranego programu i nastaw czułości pomijane są przedmioty dozwolone. Nie są sumowane sygnały z wielu celów.

GARRETT PD6500i
GARRETT PD6500i

Zakres detekcji obejmuje obszar od podłogi do górnej poprzeczki detektora.

Wskaźnik linijkowy oraz sygnalizatory gotowości i alarmu wykonane są z diod świecących o dużej jasności, dzięki czemu są widoczne z daleka i ułatwiona jest interpretacja wskazań. Sygnalizacja świetlna umieszczona po stronie wejściowej bramki, sygnalizuje czy badana osoba może przejść czy nie.

Diody świecące umieszczone na obu panelach bocznych od strony wyjściowej obejmują głównych 11 obszarów, które umożliwiają operatorowi precyzyjne ustalenie lokalizacji wykrytego obiektu. (Pinpoint detection) Przykładowo: czy jest umiejscowiony po prawej lub lewej stronie ciała, w jego centrum, czy też w okolicy głowy bądź stóp. Oznacza to,iż wykrywacz broni i metali model PD 6500i lokalizuje cel wg jego względnej wielkości oraz wg jego położenia. Szerzej opis wielostrefowości wykrywacza na stronie następnej.

Wyświetlacz LCD, zlokalizowany na górnym panelu, podświetlony w celu łatwiejszego odczytu, podaje dane obejmujące proces strojenia oraz dane w uzyskiwane w trakcie pracy detektora. Obejmują one: wybrany program, nastawy czułości, wybór opcji i zgłaszane ewentualnie usterki (podaje kody błędu), gotowość do pracy (wspomagająco również sygnalizują ją diody na wejściu).

Na wyświetlaczu pojawiają się także informacje dotyczące instrukcji oraz funkcji sterujących, a także liczba zbadanych osób.

Wygodny, podwójny system kodowania ochrania zaprogramowane ustawienia i eliminuje konieczność używania klucza do panelu sterowania. Zaprogramowane ustawienia są również zabezpieczone nieusuwalną sekwencją kodową, która umożliwia osobie nadzorującej wykrycie wszelkich prób nieuprawnionego dostępu, bez względu na to czy przebiegały on z powodzeniem czy bez. Dodatkowo o takich próbach informuje oddzielny alarm. Każde uruchomienie bramki poprzez naciśnięcie przycisku OPERATE na klawiaturze rozpoczyna procedurę samotestowania urządzenia. Dodatkowo, w trakcie pracy, układ nadzoru informuje o nieprawidłowościach w działaniu.

Inne cechy detektora Magnascanner PD6500i obejmują wyjątkową czułość, stabilność nastaw i odporność na zakłócenia (w tym na przemieszczające się obiekty metalowe, pole elektromagnetyczne i fale radiowe).

Specjalna korelacja z wbudowanym czujnikiem IR redukuje do minimum fałszywe alarmy.

Wszystkie układy elektroniczne wbudowane są w górny panel, co eliminuje problemy często występujące w przypadku pulpitów podłączonych za pomocą przewodów.

Detektor ma jednocześnie budowę modułową co znacząco ułatwia jego bieżącą konserwację i ewentualne naprawy.

Detektor firmy Garrett model PD 6500i spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa publicznego.

Jest bezpieczny dla osób z rozrusznikami serca, kobiet w ciąży, nie wywiera negatywnego wpływu na nośniki magnetyczne. Jest w pełni zgodny z polskimi normami.


L.TECH | kontakt – cennik – napisz do nas: info@bezpiecznie.com

GARRETT PD 6500i